Tema letošnjega tedna otroka je bila »Svet, v katerem živim«. Mi smo spoznavali svet zdravja – predvsem zdrave hrane in gibanja. Tudi druženje s starši je bilo gibalno aktivno. Zbrali smo se v šolski telovadnici, kjer smo se razgibali z igro Hitro v hiško. Sledil je gibalni poligon, pri katerem so starši otrokom po potrebi pomagali in skrbeli za njihovo varnost, na koncu pa smo se umirili ob igri Kvik, kvik, kvak. Otroci so zelo uživali v igri s starši, pridružilo se jim je tudi nekaj sorojencev, nekatere starše pa so nadomeščali stari starši. Vsi so se zelo potrudili in aktivno sodelovali. Po gibalni aktivnosti smo si na terasi vrtca pogasili žejo ter si privoščili sadno malico. Zadovoljni in polni nove energije smo se odpravili domov, ob tem pa razmišljali, da si za gibanje pogosto vzamemo premalo časa, pa je vendar tako prijetno.

Vzgojiteljica Sonja Zobec

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)