V petek 9. 12. 2016 so otroci skupne “Sovice” prenočili v vrtcu. Starši so otroke pripeljali nazaj v vrtec ob 17. uri. Otroci so bili  zelo neučakani, polni pričakovanja in veselja tako, da slovo od staršev sploh ni bilo težko. V začetku so bili otroci ustvarjalni. Izdelali so si škrata in lanterno. Po ustvarjalni urici smo odšli ven z lanternami, ki so si jih sami izdelali ter pričeli  iskanjem škratov. Našli so 4 škrate, kateri so za njih imeli posebne naloge in sicer so morali otroci prepevati, tekati, reševati uganke ter iskati presenečenje katere jim je škrat skril na igrišče šole. Ko smo se vrnili nazaj v vrtec nas je čakala večerja in sicer palačinke. Po slastni večerji pa je sledil kino. Ogledali smo si risanko Špicparekljc. Otroci so bili že zelo utrujeni. Umili so si zobke, pripravili so si postelje, v nahrbtniku poiskali pravljice si jih malo ogledali nato še prisluhnili branju pravljice ob svetilki in sladko zaspali. Jutro je bilo zelo veselo, polno ponosa. Otroke smo pohvalile in jih imenovale junaki. Slekli so si pižame in umili zobke. Skupaj smo pojedli zajtrk in popili čaj ter čakali ponosne starše. Vsak od otrok je dobil pohvalo za pogum ter darilo.

Spodaj si lahko pogledate fotoutrinke  in kratek filmček s klikom na povezavo

asset.zul?id=h1KmivSUQTNRbZSVZYTDvK7A

 

zapisala: dipl. vzg. Karmen Jesenko

(Skupno 349 obiskov, današnjih obiskov 1)