S prijetnim športnih druženjem nam je uspelo izvesti prvo Ciciolimpijado v našem vrtcu. Zbrali smo se 18. Junija 2015, na igrišču pred osnovno šolo. Predstavili so se otroci vseh oddelčnih skupin skupaj s strokovnimi delavkami. Vzdušje je bilo veselo, predvsem pa športno. Pričeli smo z otvoritvijo, prisluhnili državni himni in mimohodom ob glasbeni spremljavi pihalne godbe Orlica. Manjkal ni niti nastop mažoretk in pevskega zbora. Pozdrav vsem sodelujočim sta pripravila pomočnica ravnatelja, ga. Zdenka Valenčak in župan, g. Franjo Debelak. Pestro dogajanje smo nadaljevali s cicihimno, razgibavanjem ob glasbi od glave do peta, športnimi igrami s starši, nastopom pihalne godbe Orlica, predstavitev s padali in zborom pri zastavah. Na tribunah ni manjkalo navijaških spodbud in besed družinskih članov. Za zelo uspešno sodelovanje je s podelitvijo medalj otroke nagradil košarkar Sandi Čebular. Pozabili nismo na minimaturante in se od njih poslovili. V zaključku pa smo namenili zahvalo vsem, ki so sodelovali z vrtcem. S športnim pozdravom smo zaključili prvo Ciciolimpijado in v čast nam je, da nam je uspelo to prireditev izvesti v tolikšnem številu udeležencev in takšnem športnem duhu.

Kratek film si iz prizorišča dogajanja si lahko pogledate na povezavi TUKAJ.
Zapisala in uredila Mateja Vrešak, dipl. vzg.

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)