V petek, 9. junija 2023, smo v krajevni knjižnici, v Bistrici ob Sotli, pripravili odprtje razstave otroških likovnih del, z naslovom »Od pike do slike«. Otvoritve sta se udeležila tudi župan, g. Franjo Debelak in ravnatelj, g. Bogomir Marčinković, ki sta nas ob tej priložnosti nagovorila s spodbudnimi besedami in nam čestitala. Kratek otvoritveni program so z deklamiranjem, petjem in plesom popestrili tudi otroci in vzgojitelji sodelujočih skupin. Sledil je ogled razstavljenih del, med katerimi so otroci poiskali svojega.

Z razstavo smo popestrili dogajanje v Tednih vseživljenjskega učenja.

Pester utrip vrtčevskega likovnega ustvarjanja bo na voljo za ogled še med poletnimi počitnicami, v uradnih urah knjižnice.

Zapisala: Urška Vahtarič, dipl. vzg.

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)