Vsako leto v začetku meseca oktobra, Zveza prijateljev mladine pripravi projekt namenjen našim najmlajšim, otrokom. Vsak prvi teden v oktobru obeležujemo teden otroka, letošnja tema je bila PROSTI ČAS. Osredotočili smo se predvsem na kvalitetno preživljanje prostega časa, zato smo ta teden v vrtcu namenili veliko spontanih dejavnosti, proste igre med vrstniki ter socialne interakcije med vsemi skupinami. Skupine smo se družile med sabo in se vsak dan srečale z eno.

Kot vsako leto v tem tednu obeležimo tudi druženje s starši. Letošnje druženje s starši smo v naši skupini športno obarvali, v telovadnici. Skupaj s sodelavko sva pripravili najzanimivejše in najbolj razgibane gibalne postaje, v katerih so starši skupaj z otroki zelo uživali. Otroci so plezali po lesenem ogrodju in se nato spustili po lesenem toboganu oz. leseni klopi, skupaj s starši so si z ponjavami podajali žogici, starši so otroke vlekli na leteči preprogi, vodili žogo skozi ovire in poskakovali na trampolinu.

Zapisala Anja Alegro, dipl. vzgojiteljica

(Skupno 285 obiskov, današnjih obiskov 1)