Že vrsto let sodelujemo na prireditvi, ki jo organizira Kozjanski park. Tudi letos smo na stojnici predstavili aktivnosti v našem vrtcu ter pripravili delavnice za otroke. Skupina »Sovice« je izdelala »Prijazno kozjansko jabolko« iz balona, ki jih bo skozi celo šolsko leto spodbujalo k zdravi prehrani. Na sejmu pa se je marsikateri otrok in starš razveselil ob naši ponudbi, saj aktivnosti za otroke ni bilo veliko. Otroci so si ob pomoči ali svetovanju strokovnih delavk vrtca izdelovali jabolka iz barvnega papirja ali potiskali krožnik. Izdelek so seveda odnesli s sabo. Dejavnost je potekala ves dan, zato se je na stojnici ustavilo veliko otrok iz bližnjih in daljnih krajev, ki so uživali v ustvarjanju, starši pa so spoznali naš vrtec.

 

Sonja Zobec, vzgojiteljica

 

(Skupno 307 obiskov, današnjih obiskov 1)