V ponedeljek, 26. marca 2018, sva z Julando povabili starše v šolsko telovadnico.

Druženje je potekalo gibalno, da so lahko starši skupaj z otrokom sodelovali, se gibali in ob tem opazovali otrokov gibalni razvoj in sposobnosti premagovanja gibalnih aktivnosti. Na začetku smo se ogreli s pesmimi Zidamo hiško, Avto, Gosenica in ples Abraham ´ma 7 sinov, kjer so otroci besedilo gibalno ponazarjali. Sledil je glavni del. Pripravili sva poligon, ki je sestavljal skakanje na trampolinu, ciljanje žoge v stojalo z odprtinami, hoja ali plazenje po klopi, kotaljenje po blazini, skakanje v obroče, plazenje pod skrinjo, v tunelu, premagovanje mehkih ovir, ciljanje v gol. Na koncu so starši dobili majhno pozornost.

Zapisala Anja Cesarec, dipl. vzgojiteljica

(Skupno 270 obiskov, današnjih obiskov 1)