V mesecu aprilu  v sklopu projekta Pomahajmo v svet podrobneje spoznavamo naš kraj BISTRICO OB SOTLI. Spoznavamo Bistrico ob Sotli nekoč in danes. Otroci od doma pridno prinašajo stare fotografije, igrače od staršev in starih staršev, različne zgodbe in tudi pesmi, ki so jih prepevali nekoč. Podrobneje smo spoznali tudi grb Bistrice ob Sotli in znamenitosti katere se nahajajo v bližini same občine.

V prihodnje bomo še spoznali in si pogledali Kravaričevo domačijo in čebelarstvo katero je v Bistrici ob Sotli izredno razširjeno. Že vnaprej bi se rada zahvalila gospe Kravarič za predstavitev same Kravaričeve domačije in gospodu Uršiču za predstavitev čebelarskega dela in možnost, da si otroci vse to ogledajo od blizu in da se tudi oni preizkusijo v vlogi čebelarja.

 

Zapisala dipl. vzg. Karmen Jesenko

(Skupno 328 obiskov, današnjih obiskov 1)