S svetlobno hitrostjo se je približal dan, 13. 1. 2022, ko smo v skupini SOVICE imeli nočitev v vrtcu. Atijem in mamicam smo zaželeli lahko noč in se s svetilkami podali v čudovito januarsko noč. Otroci so se na dan nočitve v vrtec vrnili radovedni, navdušeni, veseli in razigrani ter polni pričakovanj, kaj se bo dogajalo. Noč je bila dolga in nadvse zabavna. Sprva smo nahrbtnike in ninice pospravili na svoja mesta, na blazini poklepetali o počutju otrok in o tem česa se najbolj veselijo, nato pa smo se odpravili na lov za skritim zimskim zakladom. Toplo smo se oblekli, vzeli lučke in začeli z reševanjem skritih nalog. Otroci so bili nad nalogami zelo navdušeni, jih z lahkoto rešili, najbolj pa so se razveselili najdenega skritega zaklada. Po bivanju na prostem, smo se v igralnici ogreli s čajem in nadvse zabavnim plesnim šovom s karaoki. Sledila je večerja, kino v pižamah in nato trenutek, ko smo si med sabo zaželeli lahko noč. Otroci bodo imeli nočitev v vrtcu v lepem spominu, samo dogajanje pa si lahko ogledate preko priloženih fotografij.

Zapisala: vzg. Barbara Klar

(Skupno 606 obiskov, današnjih obiskov 1)