Tako kot vsako leto, smo tudi letos sodelovali v vseslovesnkem projektu SLOVENSKI TRADICIONALNI ZAJTRK. Pri zajtrku so se v mlajši skupini pridružili gospod župan Franjo Debelak, gospod ravnatelj Bogomir Marčinkovič, vodja vrtca gospa Sonja Zobec in čebelarji Jože Bregar, Andrej Marucelj Černelč in  Emilija Šterlek. Vsi skupaj so nato obiskali še najstarejšo skupino v vrtcu, kjer smo se pogovorili o čebelah, čebelarjih in medu. Kasneje so se še pridružili pri didaktičnih in družabnih igrah. Najstarejša skupina je sodelovala še  v projektu Ustvarimo najštevilčnejši čebelarski pevski zbor in zapojmo Slakovo pesem Čebelar. Posnetek si lahko pogledate na tej povezavi https://www.youtube.com/watch?v=Sv1ZDFs3OKk&feature=youtu.be

Zapisala dipl. vzg. Karmen Jesenko

 

(Skupno 205 obiskov, današnjih obiskov 1)