Vsako leto  v okviru vseslovenskega  projekta Tradicionalni slovenski zajtrk strokovne delavke otroke seznanimo o čebelah, njihovem pomeni in nasploh spregovorimo veliko o zdravi prehrani, saj smo vključeni v projekt Zdrav vrtec.

Letos so se nam na medenem  zajtrku pridružili gospod župan Franjo Debelak, dopisnica za Oko in tudi čebelarka Emilija Štrlek, čebelar Andrej Černelč in direktor kozjanskega parka  Teoi Hrvoje Oršanič. Skupaj z najstarejšo skupino »Sovice« so pozajtrkovali in se nato napotili obiskat skupino »Sončki«. V skupini »Sovice« so se zadržali dlje časa saj so podrobneje predstavili delo čebelarja in otroke tudi seznanili in spraševali o čebelah in njihovem pomenu. Na koncu so še obiskali skupino »Metuljčki«.

Zapisala Karmen Jesenko, dipl. vzg.

(Skupno 130 obiskov, današnjih obiskov 1)