V torek, 26. 4. 2016, smo izvedli športni dan za vse šolske otroke in starejšo skupino otrok v vrtcu. Na pohod izpred šole smo krenili ob 9. uri, po proslavi posvečeni bližajočim praznikom.

Do dobri uri hoje smo prišli do željenega cilja, Lovske koče. Tam so nas pričakali prijazni gostitelji, člani Lovske družine Bistrica ob Sotli, s katerimi smo obudili tradicionalno Jurjevanje. Pripravili so nam tudi tradicionalno jed, cvrke, kar 350 jajc smo pojedli skupaj.

Po dobri uri skupnega druženja in igre smo odšli nazaj proti šoli.

Bilo nam je zelo prijetno in ob tem bi se radi zahvalili prijaznim članom lovske družine iz Bistrice ob Sotli, z gospodom Bojanom Pregradom na čelu. Dogovorili smo se že vnaprej, da bomo jeseni pri njih izpeljali šporTni dan s kostanjevim piknikom.

(Skupno 323 obiskov, današnjih obiskov 1)