Letošnji Teden otroka je potekal od 1. do 7. oktobra 2018. Osredotočili smo se na pomen kvalitetnega preživljanja prostega časa. V tem tednu smo se najprej družili s skupino »Sončki«. Skupaj smo napihali velik balonček z gibalno igro Miha Pavliha, nato pa so se otroci še družili naprej po kotičkih, katerih je kar veliko na voljo.

V torek popoldne pa smo prosti čas preživljali skupaj s starši. Z Veroniko sva najprej pripravili kratko zgodbo o kokoški, ob kateri so bile staršem in otrokom zadane različne naloge, ki so jih reševali skupaj.  V nadaljevanju so se še poigrali z družabnimi igrami.

Obiskali so nas tudi »Metuljčki«. Na začetku smo se poigrali in bolje spoznali preko socialne igre Zeleni krokodil, nato pa smo omogočile otrokom igro po želji.

V petek, pa smo se z avtobusom odpravili na ogled intervencijskih vozil v Šmarje pri Jelšah, kar je bilo za otroke prav posebno doživetje, pridobili pa so tudi veliko novega znanja.

Zapisala Mateja Mraz, dipl. vzg.

(Skupno 198 obiskov, današnjih obiskov 1)