December je mesec, ko naredimo še zadnji korak v letu. Je čas, ki je poln veselja, smeha, posebnih želja in praznovanja. Tudi v skupini Sovice  smo veliko časa namenili skupnemu druženju, udeležitvi na različnih dogodkih ter praznovanju. Izdelali smo praznično dekoracijo, prepevali pesmice in deklamirali. Pridružili smo se tudi izdelovanju prazničnih okraskov iz odpadnega materiala, s katerimi smo nato okrasili smreko pri občini. Tudi otroci iz 1. razreda so za nas pripravili lutkovno predstavo Rdeča Kapica, mi pa smo svoje dramske in glasbene sposobnosti pokazali preko ruske pravljice Rokavica in pesmice z prav istim naslovom. Le-to smo predstavili tudi ostalim skupinam iz vrtca, s katerimi smo se še skupaj porajali. Tudi prazničnega kina nismo zamudili.

S skupnimi močmi smo napisali izvirno pismo dedku Mrazu in tako tudi letos ni pozabil na nas. S seboj je prinesel koš daril, s katerimi se otroci že veselo igrajo.

Zapisala vzgojiteljica Mateja Mraz

(Skupno 223 obiskov, današnjih obiskov 1)