V skupini “Sovice” smo se dogovorili, da zaključno srečanje izvedemo v obliki piknika pred šolo.Zbrali smo se v petek, 17. maja 2019 in preživeli zares lep konec tedna. Tokrat so starši prevzeli organizacijo in pripravili kar je potrebno za uspešen piknik. Tudi dejavnosti za otroke niso manjkale – prisluhnili so zgodbici o barvah in prijateljstvu ter likovno poustvarjali s prstnimi barvami. A to ni bilo vse. V nadaljevanju so se otroci lahko preizkusili tudi v lokostrelstvu. Otroci so spoznali kako se izdela lok, nato pa so lahko prav vsi streljali puščice z lokom v tarčo.

Presenečenje za starše pa so pripravili tudi otroci, saj smo v tednu pred zaključkom šivali metuljčke in mašnice, katere so podarili svojim staršem. Tako so morali pred pričetkom očetje nadeti metuljčke okrog vratu, mamice pa so si v lase spele zašite mašnice.

Strokovne delavke Mateja Mraz in Veronika Žučko

Zapisala vzgojiteljica Mateja Mraz

(Skupno 156 obiskov, današnjih obiskov 1)