V četrtek, 17. maja 2018, smo obeležili DAN DRUŽINE kot 3. roditeljski sestanek, z druženjem s starši.

Zbrali smo se v Podčetrtku, kjer smo počakali na cestni vlakec, ki nas je popeljal najprej do samostana. Od tam smo se po potki obdani z zelišči in drugimi rastlinami podali proti čokoladnici. V čokoladnici nam je lastnik pokazal kakavovec iz katerega izdelujejo čokolado in modele v katere jo vlivajo. Po polnih trebuščkih smo se podali nazaj do vlakca, ki nas je popeljal na Jelenov greben. Tam je lastnik poklical “PIKA PIKA” ter po tleh posipal koruzo in že so pritekli jeleni, košute in mufloni. Otroci so jih najprej opazovali, nato pa že pogumno hranili s koruzo iz dlani. Preživeli smo lep dan popoldan ob prijetnem druženju. Hvala starši za pozornost in predvsem za zaupanje vaših srčkov.

Zapisala vzgojiteljica Anja Cesarec

(Skupno 180 obiskov, današnjih obiskov 1)