Spoštovani starši.

Od ponedeljka, 1. 6. 2020, poslujemo v skladu z veljavnimi normativi pred epidemijo, z  običajnim delovnim časom.

Prosimo vas, da sporočite, če boste otroka vključili v vrtec po telefonu ali pisno na naslov o-bos.ce@guest.arnes.si.

Starši, ki ste se iz različnih razlogov odločili, da otrok ne vključite v vrtec, imate vrtec brezplačno (od 18. 5. do 30. 6. 2020). Če je bil/bo v tem času otrok v vrtcu prisoten le določeno število dni, ostale dneve pa ne, bodo starši za čas odsotnosti otroka iz vrtca, oproščeni celotnega plačila (in ne le za stroške neporabljenih živil).

Skupina Sovice bo še naprej v prostorih OŠ (v učilnici angleščine). Vhod za otroke te skupine je skozi šolo, kjer je tudi začasna garderoba. Ob vstopu upoštevajte higienska priporočila NIJZ (razkuževanje in umivanje rok, ohranjanje fizične distance, uporaba maske po želji).

Vodstvo vrtca

 

.

 

(Skupno 107 obiskov, današnjih obiskov 1)