V torek, 2.4.2019, smo v telovadnici s skupino Cepetavčki obeležili dan »Praznujmo skupaj«. Druženje je potekalo gibalno s starši in otroci. Sprva smo se ogreli s pesmico Abrahama sedem sinov, nato pa smo se brž podali v raziskovanje in premagovanje poligona, kateri je bil sestavljen iz: visečih trakov iz ogrodja skozi katerega so se morali otroci splaziti, s samokolnico so starši zapeljali otroka in žogico na drugo stran do označene črte, kjer so žogico odložili in hitro tekli do vpenjajoče klopi, po kateri so splezali na vrh in se po ritki spustili dol, za tem so hodili po dvignjeni gredi, se kotalili po blazini in na koncu raziskali temen predor z lučkami in glasbo. Otroci so neštetokrat premagovali poligon, si ga proti koncu prirejali po svoje, niso pa pričakovali, da jih za zaključek čaka še igra presenečenja. Skupaj smo odmaknili poligon in na tri štiri zdaj prerezali vrvico, katera je nad njihovimi glavami držala na mreži veliko balonov, napolnjenimi z enim bombonom. Otroci so se balonov zelo razveselili, jih hitro popokali in uživali ob majhni pozornosti. Pred odhodom domov sva s sodelavko razdelili majhen spomin ob dnevu družine in namenili nekaj besed. Druženje je bilo zelo prijetno in razgibano. Hvala družinam otrok za sodelovanje in zaupanje.

Zapisala: vzg. Barbara Klar

(Skupno 207 obiskov, današnjih obiskov 1)