Člani DPM Bistrica ob Sotli in učenci ter učitelji OŠ Bistrica ob Sotli vas vljudno vabimo NA DOBRODELNO PRIREDITEV »NIKDAR NISI ČISTO SAM«, ki bo v nedeljo, 8. maja 2016, s pričetkom ob 16. uri v Kulturnem domu Bistrica ob Sotli.

Nedeljsko popoldne vam bomo popestrili otroci vrtca in učenci osnovne šole s svojimi gosti, pridružila pa se nam bosta tudi kantavtorica in kitaristka Ditka ter zmagovalec slovenskega šova Slovenija ima talent Jernej Kozan.

Zbrana sredstva bodo namenjena šolskemu skladu OŠ Bistrica ob Sotli.

 

Bogomir Marčinković,                                                                                       Danilo Reher, l.r.

ravnatelj OŠ Bistrica ob Sotli                                                                     predsednik DPM Bistrica ob Sotli

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)