V torek, 19. 6. 2018, smo z ogledom predstave »Picko in Packo«, v izvedbi gledališča Makarenko, obeležili zaključek šolskega leta. A še preden smo vstopili v dvorano, smo si lahko pogledali razstavo fotografij in likovnih izdelkov otrok, ki so nam pokazali ustvarjalnost, ki so jo otroci razvijali skozi celotno šolsko leto. Pred predstavo nas je pozdravila gospa Sonja Zobec, pomočnica ravnatelja, nekaj besed pa nam je namenil tudi gospod župan, Franjo Debelak. Z nasmehi na obrazih smo si skupaj pogledali še pripravljeno predstavo, v zaključku pa so se še poslovili najstarejši otroci, ki odhajajo naslednje šolsko leto v 1. razred – Mini maturanti. Z »maturantskimi kapami« na glavi so zapeli znano pesmico »Mini maturantje«, v nadaljevanju pa še prisluhnili besedam vzgojiteljic ter zapustili oder s skromnim darilom. Svojo hvaležnost so vrnili s šopkom rož ter zahvalo staršev vzgojiteljicam. Srečanje smo zaključili še z zahvalami staršem, starim staršem za sodelovanje med šolskim letom.

Zapisala Mateja Mraz, dipl. vzg.

(Skupno 731 obiskov, današnjih obiskov 1)