V skupini Sovice so najstarejši otroci opravili začetni tečaj smučanja. Proti Bolfenku smo se odpravili v sredo, 30. januarja 2019 in preživeli aktivno tridnevno zimovanje skupaj z vzgojiteljicama Matejo in Veroniko ter s smučarskima učiteljema Jakom Šketom in Lauro Čater. Otroci so pridobili veliko novega znanja o tehniki smučanja, ob tem pa smo se družili v apartmaju in na snegu, se peljali z gondolo v vznožje Mariborskega Pohorja in si ogledali cilj tekmovalne proge za Zlato lisico. V zadnjem večeru pa so se otroci še pozabavali ob težko pričakovanem plesu v pižamah. Zadnji dan so otroci utrjevali usvojeno znanje ter ga še dodatno nadgrajevali, v zaključku pa so prejeli prislužena priznanja za uspešno opravljen začetni tečaj smučanja.

Zapisala vzgojiteljica Mateja Mraz

1. DAN

2. DAN

3. DAN

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)